S čím pracuji?

Pracuji jen s profesionální vlasovou kosmetikou následujících značek.


CocoChoco Professional

Izraelská vlasová kosmetika, která si získala oblibu po celém světě.  V současnosti je jedničkou na trhu v keratinovém ošetření vlasů. Jde o brazilský keratin, který je inovativní v ošetření vlasů,  je čistě přírodní, bez obsahu formaldehydu, sulfátů a parabenů. Hluboce regeneruje a trvale narovná vlasy bez změny jejich struktury. Výsledkem budete nadšena, Vaše vlasy budou rovné, hebké, lesklé a hlavně zdravé po dobu až 3-4 měsíců.

Brazilským keratin je vhodný pro všechny typy a druhy vlasů.

 

Řada vlasové kosmetiky CocoChoco

CocoChoco Professional


BES

Vlasová kosmetika BES

Italská vlasová kosmetika BES

Profesionální vlasová kosmetika BES je vyvíjena v italském Miláně, už od roku 1964. Sortiment této značky je kompletní a té nejvyšší kvality. Krémové barvy s obsahem rostlinných výtažků a včelího vosku bez chemických aditiv. Navíc má firma ve svém portfóliu i produktovou řadu výrobků, speciálně navrženou pro alergiky. BES je zkratkou Beauty, Experience a Science.

 

BEAUTY označuje krásu zdravých vlasů, která je cílem této filozofie.

EXPERIENCE označuje aktivní zkušenosti kadeřníků pracujících se značkou.

SCIENCE označuje vědu přenesenou do výrobků na péči o vlasy.


BES RegalZero 

BES-RegalZero

BES-RegalZero

To jsou barvy, které jsou speciálně vyrobeny pro alergiky a těhotné ženy. Přípravky BES REGAL ZERO neobsahují PPD (parafenylendiamin), ale moderní barevné pigmenty, které ve své správné kombinaci plně nahrazují PPD. Právě ten je v některých případech odpovědný za alergické reakce.

Zpět