kadernice_do_domu

Jmenuji se Kristýna Škarpová a je mi 31 let. 

Této profesi se věnuji od roku 2005, kdy jsem začala studovat na SOU v Bohumíně na Karvinsku. Po dvou letech studia jsem byla na praxi v kadeřnickém salónu v Ostravě, kde jsem získala půlroční praxi a byla jsem zde naučena prodlužování vlasů metodou microring.  V roce 2008 jsem úspěšně složila závěrečnou zkoušku s vyznamenáním.

Již od školních lavic jsem si budovala klientelu, jak v řadách kamarádů, tak kolegů rodičů a přátel. V roce 2010 jsem se odstěhovala do Prahy a ihned nastoupila do malého kadeřnictví v pražských Bohnicích, zde jsem pracovala rok. Pak jsem nastoupila do týmu společnosti Vodafone, mimo obor, ale klientelu jsem si udržovala a budovala dál.

Co osud chtěl, přišla mateřská dovolená a já si přivydělávala jako kadeřnice doma. Zde se začala rodit myšlenka, nabízet tyto služby klientkám u nich doma, v práci, prostě tam, kde to bude vyhovovat…

Po mateřské jsem ihned nastoupila do společnosti Klier na Praze 4 v centru Chodov, zde jsem pracovala až do roku 2018. Díky tomuto zaměstnavateli mám za sebou plno školení: „Komunikace se zákazníkem“, „Trendy v barvení“, „Typologie zákazníka“, „Školení na nejnovější střihy“. Zároveň jsem pracovala na realizaci své myšlenky na Mobilní kadeřnictví, chcete-li, kadeřnici do domu.

I nyní stále navštěvuji různé instituce, školení, semináře a zdokonaluji se ve svém oboru, abych stále mohla Vám, mým zákazníkům nabídnout nejnovější trendy v oboru kadeřnictví, novinky z řad vlasové kosmetiky a podobně.

Mohu o sobě říci, že mne má práce naplňuje a ke každému zákazníkovi či zákaznici se snažím přistupovat s tou největší péči.