kadernice_do_domu

Kadeřnictví

Jsem tu proto, abych Vám pomohla v maximální možné míře, pokud potřebujete kadeřnici a nemáte možnost, čas nebo jen chuť za ní cestovat, pak přijedu já za Vámi.


Dámské

Co se trendů týče, sama se snažím celoročně zdokonalovat a vzdělávat, abych zákaznicím nabídla co nejkvalitnější služby, které jdou s dobou. Každá žena chce být stále krásna a moderní.

Nabízím širokou škálu služeb v dámském odvětví co se týká barev, technik barvení, střihy hloubkovou
regenerací vlasů a nemám problém ani s trvalou ondulací. Vždy se snažím najít se zákaznicí nejlepší
variantu střihu a barvy.

Společenské účesy jsou také samozřejmostí. Od svatebních po společenské. Vždy, ale doporučuji zákaznicím minimálně jednu zkoušku účesu před samotnou akcí.


Pánské

Stejně jako ženy chtějí být atraktivní také muži. Pánské účesy jsou nedílnou součástí světa
kadeřnictví. Kreativitě zde také nechávám volný průběh.

Ceník pánského střihu


Dětské

Stříhám i Vaše malé ratolesti, kde není problém se domluvit na kreativním a moderním účesu. Doba stříhání dětí podle hrnce je naštěstí dávno pryč. Toto jistě děti ocení, protože i ony chtějí být dnes in. Získáte si tím u nich malé ne bezvýznamné plus 🙂

Ceník dětského střihu


Společenské účesy

Účes pro speciální události jako je svatba, ples, promoce nebo jakákoliv oslava. Vždy, ale doporučuji zákaznicím minimálně jednu zkoušku účesu před samotnou akcí.

Ceník společenských účesů


Doplňkové služby

Masáž hlavy

Mezi velmi příjemné doplňkové služby patří bezpochyby masáž hlavy. Kdo si chce užít dokonalý relax, doporučuji vyzkoušet.

Brazilský keratin

Jedna z nejúčinnějších metod regenerace vlasu do jeho úplného nitra a zároveň umožňuje velmi dobře tvarovat vlasy. Nejčastěji využíván pro dlouhotrvající narovnání vlnitých  vlasů. Více se dovíte zde.

Hloubková regenerace

Speciální složení hloubkové regenerace vlasů umožňuje ošetření poškozených a vysušených vlasů, například po letních měsících.

Ceník doplňkových služeb


Zajímá Vás, s jakou kosmetikou pracuji? Více informací se dozvíte zde.